A A A K K K
для людей із порушенням зору
Єзупільська селищна рада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Привітання з Днем Української Державності голови Єзупільської громади Ігоря Лукашевича.

Дата: 28.07.2022 08:09
Кількість переглядів: 2162

Дорога громадо! Дорогі українці!

Цього року ми вперше відзначаємо День української державності.

Хоча своїми подвигами, працею, боротьбою українці стверджують та виборюють нашу Державність протягом шести місяців повномасштабної війни і після восьми років війни на Донбасі.

Сьогоднішній день започатковує традицію відзначати нове свято щороку 28 липня — у День Хрещення Київської Руси-України. Досі саме в цей день Україна вшановувала одного з перших своїх державотворців — святого рівноапостольного Володимира Великого, князя Київського.

Ми — молода родина зі славетної династії Київської Русі - України. З роду засновників. Роду хрестителів. З хороброго роду. Мудрого роду. Козацького роду. Ми не сироти й не знайди. Ми нащадки могутньої країни, яка була центром Європи.

Тут починалося православ’я, тут взяла початок старослов’янська мова, правонаступницею якої є сучасна українська мова. Тут почалась і наша державність.

А сьогодні ми, українці, доводимо усьому світу, що ми незламна нація, народ хоробрих та відчайдушних людей, які ніколи не здадуться і не віддадуть своєї незалежності!

В тисячолітній історії нашої державності, яку одвічний наш ворог намагався вкрасти, переписати, знищити, ми це доводили не раз!

А сьогодні маємо зробити те, що не вдавалось попереднім поколінням - перемогти в цій війні за незалежність, бути єдиними та разом працювати на перемогу!

Україна була, є і буде!

Сьогодні це усвідомлює увесь світ, за це стоїмо і воюємо усі ми разом!

Бо Україна розпочинається з кожного із нас.

??Слава Україні??

??Слава ЗСУ!??


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора