18 лютого 2021 року в Тисменицькій районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбулася нарада в якій взяв участь селищний голова І.І.Лукашевич

Дата: 22.02.2021 10:46

З метою інформування роботодавців - суб’єктів господарювання, органів місцевого самоврядування щодо детінізації ринку праці в громадах, недопущення ними порушень законодавства про працю і зайнятість за ініціативи Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся круглий стіл з головами об’єднаних територіальних громад, соціальними партнерами та роботодавцями на тему «Легальна робота – соціальна захищеність і соціальна відповідальність»

В заході також взяли участь: головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці в Івано-Франківській області Оксана Острижнюк, провідний інженер з охорони праці Івано-Франківського ЦПТО Марія Вітовська.

Директор Тисменицької районної філії Петро Данилюк відкрив захід і акцентував увагу учасників на співпраці служби зайнятості з органами місцевого самоврядування щодо сприяння зайнятості населення, підвищенні результатів співпраці з роботодавцями, зокрема у питанні легалізації робочих місць, інформування служби зайнятості про вакантні посади, створення нових робочих місць.

О.Острижнюк детально проаналізувала вимоги трудового законодавства, та наголосили на недопустимості відсутності оформлення трудових відносин із найманими працівниками.

М.Вітовська ознайомила з організацією професійного навчання на замовлення роботодавців в Івано-Франківському ЦПТО ДСЗ, детально зупинилась на проведенні підвищенні кваліфікації за напрямом «Навчання посадових осіб та фахівців з питань охорони праці та основних положень правил безпеки.»

Зустріч пройшла в атмосфері ділового, професійного обговорення. На всі питання учасники круглого столу отримали вичерпні відповіді.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)