всі події

Засідання Робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Єзупільської селищної територіальної громади до 2030 року.

19 вересня 2023 року в приміщенні Народного дому селища Єзупіль відбулося  перше засідання Робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Єзупільської селищної територіальної громади до 2030 року. Селищний голова Ігор Лукашевич наголосив, що Стратегія розвитку громади є важливим документом, який визначає пріоритетні напрямки розвитку громади. Участь в засіданні робочої групи взяла регіональний консультант ІФ РВ АМУ Ольга Боніковська, яка представила присутнім презентацію про стратегічне планування в громаді, його необхідність, зміст та послідовність дій під час розробки Стратегії розвитку громади. Під час зустрічі наголошено на тому, що громада повинна максимально використати свої сильні сторони та працювати над мінімізацією слабких сторін. Запрошуємо долучитися до процесу стратегування та зробити свій внесок у розбудову громади!

17:13:26 19.09.2023

ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області.Оголошено набір кандидатів на службу до піротехнічного підрозділу!

☑️ Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області у зв’язку із збільшенням чисельності групи піротехнічних робіт проводить підбір кандидатів для проходження служби в ДСНС на посади: 📌 САПЕРІВ та 📌ВОДІЇВ-САПЕРІВ

14:13:58 09.06.2023

"ДІТИ ХОЧУТЬ МИРУ". Концерт-звіт в Єзупільській школі мистецтв

У Четвер, 01.06.2023 року, Міжнародний день дітей.З цього приводу у Єзупільській школі мистецтв, під гаслом “ДІТИ ХОЧУТЬ МИРУ” відбувся надзвичайно чуттєвий, творчий концерт-звіт. Відділ освіт, культури, спорту та туризму, Регей Леся Олексіївна та Масюрняк Аліна Олександрівна, вручали дипломи та подяки для талановитих вихованців школи і їхніх керівників. На завершення цього чудового свята, голова Єзупільської територіальної громади Ігор Ігорович Лукашевич, привітав всіх присутніх та вручив свідоцтва випускникам.

18:38:37 04.06.2023

Змагання з легкоатлетичного триборства в Єзупільській ТГ

У Середу, 17 травня 2023 року, вперше в Єзупільській територіальній громаді на території Стриганецької гімназії відбулися цікаві змагання з легкоатлетичного триборства в рамках проведення “Спортакіади-2023 серед учнів ЗЗСО Єзупільської громади”.

18:47:00 17.05.2023