Захист прав споживачів.

В Чернівецькій обл. зареєстровано грип птиці в дикій фауні з потенційною загрозою занесення в Івано-Франківську обл.

Відповідно до оперативної інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, на території одного з населених пунктів Брусницької територіальної громади Вижницького району Чернівецької області зареєстрований спалах пташиного грипу в дикій фауні.

15:08:29 01.02.2024

Випадки африканської чуми свиней фіксують в Київській та Харківській областях

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, на території мисливських угідь Обухівського району Київської області зареєстровано випадок захворювання на африканську чуму свиней

15:06:38 31.01.2024

Підсумки виконання Регіональної програми захисту прав споживачів на 2023-2024 роки на Прикарпатті

З метою запровадження системного підходу до розв’язання проблем у сфері захисту прав споживачів, зменшення адміністративного тиску на бізнес та соціальної напруги в суспільстві Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області розроблена та протягом 2023 року реалізована «Регіональна програма захисту прав споживачів на 2023-2024 роки на Прикарпатті».

15:05:48 29.01.2024

Відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Івано-Франківській ОДА

25 січня 2024 року відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Івано-Франківській обласній державній адміністрації на якому було розглянуто ряд важливих питань.

15:03:02 29.01.2024

В Тисменицькій міській та Печеніжинській селищній громадах Івано-Франківщини встановлено випадки сказу

Івано-Франківською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби встановлено сказ лисиці, яка була в контакті з домашньою твариною (собакою) в одному з особистих селянських господарств Тисменицької міської громади Івано-Франківського району, а також безпритульного кота, який наніс покус мешканці Печеніжинської селищної громади Коломийського району Івано-Франківської області.

16:25:25 25.01.2024

Підсумки виконання Програми моніторингу організації харчування дітей в закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку за 2023 рік

З метою забезпечення контролю за організацією харчування дітей у закладах освіти та закладах оздоровлення та відпочинку Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області в 2023 році розроблена «Програма моніторингу організації харчування дітей у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, дотримання протиепідемічних вимог».

18:39:58 22.01.2024

Увага! У Волинській області зареєстровано грип птиці в особистому селянському господарстві

Відповідно до оперативної інформації Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області, на території одного з населених пунктів Рожищенської територіальної громади Луцького району Волинської області зареєстрований спалах пташиного грипу в особистому селянському господарстві.

16:50:01 19.01.2024

Про державний нагляд за об’єктами водопостачання Прикарпаття у 2023 році

Чиста питна вода є основною складовою здорового способу життя. Вживання недоброякісної питної води негативно впливає на здоров'я людини. Це може відбуватися як при вживанні води для пиття і приготування їжі, так і при купанні та плаванні.

12:35:05 18.01.2024

До уваги власників домашніх тварин (собаки, коти і тхори): впроваджується експериментальний проект з ідентифікації домашніх тварин

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області доводить до відома, що набрала чинність постанова Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2023 № 1171 «Про реалізацію експериментального проекту з проведення ідентифікації та/або реєстрації домашніх тварин», якою затверджено Порядок  реалізації даного проекту (далі – Порядок).

12:30:11 17.01.2024