ІНФОРМАЦІЯ ПРО СЛУЖБУ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ЄЗУПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Організаційна структура, основні завдання, напрями діяльності

Служба у справах дітей Єзупільської селищної ради є виконавчиморганом селищної ради, створена рішенням сесії Єзупільської селищної радивід 27.02.2021. Служба має статус юридичної особи. Склад і чисельність працівників служби затверджується сесією Єзупільської селищної ради відповідно до чинного законодавства. Служба утримується за рахунок селищного бюджету.

Основні завдання служби:

1. Реалізація на території громади державної політики з питань соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень; визначення пріоритетних напрямів
поліпшення становища дітей у територіальній громаді, їх соціального захисту, сприяння фізичному, духовному та інтелектуальному розвитку.
2. Розроблення і проведення самостійно або разом з виконавчими органами селищної ради, відповідними органами виконавчої влади, підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності, громадськими об’єднаннями заходів щодо захисту прав, свобод і законних інтересів дітей.
3. Організація і проведення разом з виконавчими органами селищної ради, уповноваженими підрозділами органів Національної поліції заходів щодо соціального захисту дітей, виявлення причин, що зумовлюють дитячу
бездоглядність і безпритульність, запобігання вчиненню дітьми правопорушень.
4. Координація діяльності виконавчих органів селищної ради, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, розташованих на території громади, у розв’язанні питань соціального захисту дітей та організації роботи із запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, надання їм у межах компетенції практичної, методичної та консультаційної допомоги в цій сфері.
5. Забезпечення додержання вимог законодавства щодо встановлення опіки та піклування над дітьми, сприяння їх усиновленню, влаштування в дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім'ї, здійснення контролю за умовами їх
проживання та виховання.
6. Ведення державної статистики щодо дітей відповідно до законодавства України та міжнародних стандартів.
7. Ведення обліків дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, включаючи дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, дітей, які залишились без батьківського піклування, включаючи дітей, розлучених із сім’єю, дітей, які є іноземцями або особами без громадянства та виявили бажання особисто чи через інших осіб набути статусу біженця або особи, яка потребує додаткового захисту (далі - діти, розлучені із сім’єю), дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які прибули з інших територій; усиновлених дітей, за умовами проживання та виховання яких здійснюється нагляд; потенційних опікунів, піклувальників; нерухомого майна дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.
З метою контролю та координації роботи щодо здійснення соціального захисту дітей у громаді створена та функціонує комісія з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Єзупільської селищної ради.
Склад комісії – 14 осіб. Якщо Ви є мешканці Єзупільської громади і Вам необхідна інформаційна, правова, консультаційна допомога з питань захисту прав та інтересів дітей, з питань усиновлення, встановлення опіки чи піклування, створення прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та влаштування до них дітей, з інших питань дотримання прав дитини звертайтеся до служби у справах дітей Єзупільської селищної ради.

Місцезнаходження служби  у справах дітей Єзупільської селищноїради, поштова адреса, номери засобів зв′язку, адреси офіційного веб-сайту та електронної адреси: 77411, Івано-Франківська область, смт. Єзупіль, вул. Степана Бандери, 50. тел. (036) 51- 22 - 7 - 01

Начальник служби – Цюцьмаць Галина Онуфріївна , тел. 066-82-49-791
Головний спеціаліст служби –
Осташ Христина Мирославівна