Центр надання соціальних послуг

Торгівля людьми з метою сексуальної експлуатації - кожен може постраждати від такого злочину!

Згідно ЗУ "Про протидію торгівлі людьми", ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ-здійснення незаконної угоди, об'єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від особи.

14:57:13 19.12.2023

Анонімне опитування "Доступ до послуг та допомоги постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі"

Національною соціальною сервісною службою України в рамках Всеукраїнської кампанії „16 днів проти насильства" проводиться опитування „Доступ до послуг та допомоги постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі". Опитування проводиться з метою збору даних про наявність та ефективність сервісів підтримки для постраждалих осіб, а також з метою виявлення прогалин у механізмі взаємодії субʼєктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.

15:09:59 17.11.2023

Постраждалі від сексуального насильства під час війни та домашнього насильства можуть отримати безоплатну правову допомогу від держави

Система безоплатної правової допомоги (БПД) запускає інформаційну кампанію про допомогу постраждалим від насильства. Кампанія складатиметься з двох частин: підтримка у випадках сексуального насильства, пов’язаного зі збройною агресією росії проти України та допомога постраждалим від домашнього насильства.

23:09:36 08.06.2023