Центр надання соціальних послуг

Торгівля людьми з метою сексуальної експлуатації - кожен може постраждати від такого злочину!

Згідно ЗУ "Про протидію торгівлі людьми", ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ-здійснення незаконної угоди, об'єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від особи.

14:57:13 19.12.2023

Анонімне опитування "Доступ до послуг та допомоги постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі"

Національною соціальною сервісною службою України в рамках Всеукраїнської кампанії „16 днів проти насильства" проводиться опитування „Доступ до послуг та допомоги постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі". Опитування проводиться з метою збору даних про наявність та ефективність сервісів підтримки для постраждалих осіб, а також з метою виявлення прогалин у механізмі взаємодії субʼєктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.

15:09:59 17.11.2023