ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЄЗУПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 31 ЖОВТНЯ 2023 РОКУ

У вівторок, 31 жовтня, відбулося засідання виконавчого комітету Єзупільської селищної ради. Під час засідання ухвалено рішення, що стосувались захисту прав дітей, виділення матеріальної допомоги жителям громади та інші питання щодо забезпечення життєдіяльності громади.

13:58:23 31.10.2023

Засідання виконавчого комітету 29 серпня 2023 року

29 серпня в Народному домі селища Єзупіль Єзупільської територіальної громади відбулося засідання виконавчого комітету, на якому було розглянуто питання про призначення на посаду керівника Комунального підприємства "Єзупіль", слухали про готовність освітніх закладів Єзупільської селищної ради до нового навчального року, вносили зміни до складу комісій Єзупільської селищної ради, присвоювали поштові адреси, розглядали заяви жителів громади щодо виділення матеріальної допомоги та інше.

15:09:01 30.08.2023