Засідання виконавчого комітету 25 липня 2023 року

Дата: 25.07.2023 14:00

У Вівторок, 25 липня відбулося засідання виконавчого комітету Єзупільської селищної ради.

У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади, а саме:

1. Про відзначення Дня Державного прапора та Дня Незалежності України;

2. Про внесення змін до Положення про Єзупільську селищну субланку Івано-Франківської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Івано-Франківської області;

3. Про міжвідомчу раду виконавчого комітету Єзупільської селищної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми.

4. Про визначення уповноважених посадових осіб органу опіки та піклування на складання протоколів про адміністративні правопорушення при порушенні прав та законних інтересів дітей.

5. Про надання дозволу на вчинення правочинів щодо нерухомого майна, право власності або право користування яким має дитина.

6. Про присвоєння поштової адреси.

7. Про надання одноразової допомоги жителям громади.