Публічні закупівлі

Відповідно до частини 1 статті 4 Закону України «Про публічні закупівлі» та Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг. Заплановані закупівлі включаються до річного плану закупівель (далі - річний план).

Річний план та зміни до нього безоплатно оприлюднюються замовником в електронній системі закупівель протягом п’яти робочих днів з дня затвердження річного плану та змін до нього. Закупівля здійснюється відповідно до річного плану.

Вся інформація про будь - які оприлюднені закупівлі зберігаються  в електронній системі , доступ до якої здійснюється за допомогою мережі інтернет  на сайті  http://prozorro.gov.ua/