Головне управління статистики інформує

Інформація щодо проведення всеукраїнського опитування

Міністерство молоді та спорту України проводить активну роботу щодо залучення населення, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їхніх сімей до оздоровчої рухової активності та спорту. З метою постійного спостереження основних показників рухової активності, визначення рівня залученості до рухової активності та здорового способу життя різних вікових груп та соціальних верств, створення та покращення умов для занять руховою активністю та спортом заплановано проведення моніторингу. Одним із завдань моніторингу є формування пропозицій щодо удосконалення системи залучення населення до занять руховою активністю та спортом і розроблення, на основі даних моніторингу, обґрунтованих рекомендацій для прийняття державних управлінських рішень, спрямованих на покращення якості залучення населення до занять руховою активністю та спортом. Міністерством молоді та спортом України у співпраці з Державною службою статистики України на платформі https://survey.stat.gov.ua створено анкету для проведення онлайн опитування населення для моніторингу основних показників рухової активності різних вікових груп та соціальних верств населення, стимулюючих і стримуючих факторів.

09:35:07 27.12.2023

Цінова ситуація на споживчому ринку у листопаді 2023 року

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє.  За даними Державної служби статистики України, споживчі ціни в листопаді 2023р. порівняно із жовтнем 2023р. в області не змінилися, в Україні (дані наведено без урахування тимчасово окупованих російською федерацією територій та частини територій, на яких ведуться (велися) бойові дії) підвищилися на 0,5%, з початку року ціни зросли як в області, так і в Україні на 4,3% та 4,4% відповідно.

17:01:53 14.12.2023

Житлове будівництво в Івано-Франківській області у січні–вересні 2023 року

Головне управління статистики в Івано-Франківській області інформує.  У січні–вересні 2023 року в області прийнято в експлуатацію  402,3 тис.м2  загальної площі житлових будівель нового будівництва, що на 22,2%        більше,  ніж за відповідний період попереднього року.  За обсягом прийнятого   в експлуатацію  житла область посіла 5 місце серед регіонів держави, за темпом його зростання – 8 місце.

14:08:16 01.12.2023

Які товари становлять основу екпорту області?

Головне управління статистики інформує. Упродовж 9 місяців 2023 року суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності Івано-Франківської області було експортовано товарів на суму 474,7 млн.дол. США, обсяги імпорту склали 395,9 млн.дол. Порівняно з січнем–вереснем 2022 року обсяги експорту зменшилися на 14,4%, імпорту – на 17,2%. Сальдо зовнішньої торгівлі товарами залишилось позитивним і за цей період склало 78,8 млн.дол. США проти 39,4 млн.дол. за 9 місяців 2022 року. Коефіцієнт покриття експортом імпорту становив 1,20. Партнерами області у зовнішній торгівлі товарами були нерезиденти із 110 країн світу, експортні поставки здійснювалися до 90 країн. У товарній структурі експорту області присутня як сировинна складова, так і продукція промислового виробництва. Передусім, провідну позицію в експорті товарів суб’єктів господарювання нашого краю займали машини, обладнання та механізми, електротехнічне обладнання – 28%, обсяг експорту яких збільшився порівняно з січнем–вереснем 2022 року на 20,7%. Частка продуктів рослинного походження в загальнообласному експорті склала 19,6%, зокрема зернових культур – 12,7%, темпи експорту яких зросли у 1,5 та 2 рази, відповідно. Значними були обсяги експорту мінеральних продуктів (11,7%), які зросли майже на третину. Водночас на 21,9% зменшився експорт деревини і виробів з деревини, частка якого склала 17% експорту області. Упродовж 9 місяців поточного року частка Івано-Франківщини у загальнодержавному експорті товарів склала 1,7%. За цей період суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності нашого краю було експортовано 6,7% загальнодержавних обсягів деревини і виробів з деревини та 6,3% – машин, обладнання та механізмів, електротехнічного обладнання. За обсягами експортованих товарів область посіла 19 місце серед регіонів країни.

15:17:37 22.11.2023

Цінова ситуація на споживчому ринку у жовтні 2023 року

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє.  За даними Державної служби статистики України, інфляція на споживчому ринку в жовтні 2023р. порівняно із вереснем 2023р. в області становила 1,1%, з початку року – 4,3%, в Україні (дані наведено без урахування тимчасово окупованих російською федерацією територій та частини територій, на яких ведуться (велися) бойові дії) – 0,8% та 3,8% відповідно.

17:08:00 15.11.2023