Єзупільська селищна рада

Фонд соціального страхування інформує

Офіційний сайт Фонду соціального страхування

"Гаряча лінія" Фонду 0-800-50-18-92, роб. тел. (044) 206-09-89

Номери телефонних «гарячих ліній» робочих органів

виконавчої дирекції Фонду соціального страхування

02 Червня, 2022 р., 10:51
Середньоденний розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності за підсумками перших п’яти місяців цього року зріс на 15,8% порівняно з тим же періодом 2021 року.

28 Травня, 2022 р., 11:50
Електронні лікарняні продовжують формуватися і в умовах воєнного стану, а Фонд соціального страхування України штатно здійснює їх оплату – з початку війни фінансування лікарняних і страхових виплат не призупинялось ні на день.

05 Травня, 2022 р., 14:49
Для вагітних працівниць, які виїхали за кордон через війну, Фонд соціального страхування України профінансує декретні допомоги, навіть якщо вони не встигли оформити лікарняний в Україні.

03 Травня, 2022 р., 14:44
Упродовж квітня Фонд соціального страхування України виплатив для потерпілих на виробництві та членів їх родин майже 1 мільярд гривень щомісячних страхових виплат – виплати було профінансовано у підвищеному розмірі для понад 190 тисяч осіб.

02 Травня, 2022 р., 14:43
З початку війни внаслідок бойових дій на підприємствах України зафіксовано 107 випадків травмування та/або смерті працівників, більшість з яких групові.