Івано-Франківська обласна служба зайнятості

Майже 13 тисяч громадян знайшли роботу за допомогою служби зайнятості у минулому році

У 2023 році з філіями обласного центру зайнятості співпрацювало 4,6 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 14,5 тис. вакансій. За сприяння служби зайнятості було укомплектовано 11,7 тис. вакансій, рівень укомплектування вакансій склав 80,5%.

18:00:26 25.01.2024

З 1 січня 2024 року змінилися умови надання компенсації роботодавцям при працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб

До уваги роботодавців! Внесено зміни до Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

17:26:55 25.01.2024

Продовжується прийом заявок для отримання мікрогрантів та грантів

Повідомляємо, що прийом заяв за програмами «Власна справа» та «Гранти на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей» продовжено до кінця року.

16:47:18 07.12.2023

518 роботодавців з Івано-Франківщини вже отримали компенсацію витрат за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

Івано-Франківський обласний центр зайнятості продовжує розгляд заяв від роботодавців на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні відповідно до Постанови КМУ від 20.03.2022 № 331 «Про затвердження Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні» (https://is.gd/GFI0vj).

18:48:34 20.11.2023

Понад 8 тисяч осіб були працевлаштовані за сприяння служби зайнятості від початку року

У січні – вересні 2023 року з філіями обласного центру зайнятості співпрацювало 3,6 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 10,3 тис. вакансій. За сприяння служби зайнятості було укомплектовано 7,6 тис. вакансій, рівень укомплектування вакансій склав 73,7%. Послугами служби зайнятості у січні - вересні 2023 року скористалися 18,1 тис. осіб, з них 13,6 тис. зареєстрованих безробітних. За сприяння служби зайнятості працевлаштовано 8,4 тис. осіб, зокрема 5,4 тис. зареєстрованих безробітних. До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 228 осіб. Крім того, 984 особи були залучені до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану. З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за сприяння служби зайнятості 2,1 тис. безробітних проходили професійне навчання. 473 особи отримали ваучер на навчання та підвищення кваліфікації. Станом на 1 жовтня 2023 року кількість зареєстрованих безробітних становила 3,2 тис. осіб. Звертаємо увагу на необхідність дотримання роботодавцями та найманими працівниками законодавства про працю та зайнятість населення. Офіційне працевлаштування з виплатою легальної заробітної плати має ряд беззаперечних переваг для найманих працівників та працедавців. Якщо у вас виникають будь-які питання, пов’язані з працевлаштуванням, звертайтесь до працівників служби зайнятості (контакти за посиланням https://is.gd/u0nOYN). Ми завжди раді вам допомогти та бажаємо успіхів на шляху до працевлаштування!

18:32:24 30.10.2023