Івано-Франківська обласна служба зайнятості

Від початку запровадження на Прикарпатті урядового проєкту «Армія відновлення» вже 1100 безробітних осіб долучилися до виконання суспільно корисних робіт

Суспільно корисні роботи – це один із видів тимчасової зайнятості, який має оборонний характер або ж слугує для ліквідації надзвичайних ситуацій, які виникли в період воєнного стану.

18:31:32 30.10.2023

Незмінну трійку лідерства знову посідає Івано-Франківщина серед регіонів з найбільшою кількістю позитивних рішень Державного центру зайнятості щодо надання мікрогрантів

За результатами сімнадцятого періоду подачі заяв на отримання мікрогрантів Івано-Франківська область знову у трійці лідерів серед регіонів з найбільшою кількістю прийнятих Державним центром зайнятості позитивних рішень, а за підсумками січня-вересня 2023 року наша область у п’ятірці лідерів за загальною кількістю отримувачів мікрогрантів.

18:30:34 30.10.2023

493 роботодавці з Івано-Франківщини вже отримали компенсацію витрат за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

Івано-Франківський обласний центр зайнятості продовжує розгляд заяв від роботодавців на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні відповідно до Постанови КМУ від 20.03.2022 № 331 «Про затвердження Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/331-2022-%D0%BF#Text).

18:27:28 30.10.2023

Гранти для ветеранів та членів їхніх сімей

В рамках реалізації урядового проєкту єРобота з 10 квітня 2023 року діє нова програма – надання грантів для ветеранів та членів їх сімей на створення або розвиток власного бізнесу.

16:58:24 18.09.2023

У П'ятницю, 8 вересня 2023 року в приміщенні Народного дому селища Єзупіль Єзупільської територіальної громади організовано виїзний семінар з роботодавцями на тему "Легалізація трудових відносин, детінізація заробітньої плати та відповідальність за недотримання вимог законодавства про працю". Провели захід начальник Тисменицького управління - Іванна КОМУНІЦЬКА, заступник начальника управління-начальник відділу взаємодії з роботодавцями - Петро ДАНИЛЮК та консультант роботодавця - Володимира КОШИК.

22:40:20 08.09.2023