Єзупільська селищна рада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Простір "Вільна" - це дружній до жінок та дівчат простір, котрі знаходяться в складних життєвих обставинах

Дата: 13.05.2024 16:37
Кількість переглядів: 71

Фото без опису

     Простір “Вільна” м.Івано-Франківськ Благодійного фонду «Батерфлай» - це дружній до жінок та дівчат простір, котрі знаходяться в складних життєвих обставинах. А саме є постраждалими від домашнього, гендерно-зумовленого насильства, жінки, котрі пережили травматичні події, матері-одиначки, що потребують підтримки та допомоги, дружини, мами, діти учасників бойових дій.

     Ми надаємо психологічну та соціальну підтримку, проводимо заходи дозвілля, спортивні та лікувальні тренування. Щомісяця допомогу отримують близько 1300 відвідувачок.

     В нашому просторі Ви станете частиною міцного ланцюга взаємної підтримки, разом ми розкриємо ресурс спільної стійкості, а фахівчині простору нададуть Вам корисні інструменти самодопомоги для складних життєвих ситуацій. Групи підтримки супроводжуються фаховими психологинями та соціальними фахівчинями з великим досвідом проведення підтримуючих груп, тож ви отримаєте не лише взаємопідтримку, а й допомогу фахових спеціалісток. Ми впевнені, що цей простір буде корисним та допоможе багатьом жінкам отримати необхідну підтримку і допомогу.

Додаємо електронну Google-форму, де всі бажаючі можуть зареєструватися на дані групи:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScJaSpgXFrcFAI5dxd0BCxOaV-NP1W1jDst0jE62CbdKDF6Q/viewform


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора