Захист прав споживачів.

Працівники Держпродспоживслужби завершили обстеження посівів кукурудзи та сої, які вирощуються для експорту до Китаю

На сьогоднішній день в Івано-Франківській області повністю завершились обстеження посівів кукурудзи та сої, яку планується експортувати до Китайської Народної Республіки.

11:50:27 08.09.2023

Зміни в антитютюновому законодавстві: перша перевірка магазину в Івано- Франківській області

Працівники Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели першу перевірку щодо продажу та реклами ароматизованих сигарет і рідин до електронних пристроїв для куріння.

21:19:13 07.09.2023

УВАГА! На території області буде проведена осіння кампанія з пероральна імунізація диких м'ясоїдних тварин проти сказу

На території Івано-Франківської області відповідно до Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин в області на 2023 рік протягом другої декади вересня 2023 року буде проведена кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу.

21:10:06 04.09.2023

Про підготовку закладів освіти області до нового 2023-2024 навчального року

Спеціалістами управлінь, відділів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області у складі комісій при відділах освіти територіальних громад протягом серпня 2023 року здійснено моніторингові обстеження щодо готовності закладів освіти області до нового навчального року.

15:05:02 30.08.2023

Оновлено перелік лікарських засобів та медвиробів, вартість яких відшкодовує держава

Наказом МОЗ України від 21.08.2023 р. № 1495 затверджено Перелік лікарських засобів і Перелік медичних виробів, які підлягають реімбурсації за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, станом на 10 серпня 2023 р. Вони набувають чинності з 31 серпня 2023 р.

15:04:02 30.08.2023

Які права має споживач при купівлі автомобільного палива

Правилами роздрібної торгівлі нафтопродуктами, затвердженими постановою КМУ від 20.12.1997 № 1442 , встановлено порядок роздрібної торгівлі пальним, оливами, мастилами, вимоги стосовно дотримання прав споживачів щодо належної якості нафтопродуктів, безпеки для життя та здоров’я споживачів і рівня торговельного обслуговування. Головне управління Держпродспоживслужби в Івано- Франківській області звертає увагу споживачів на такі аспекти при здійсненні покупок на АЗС:

11:39:03 30.08.2023

Зверніться до лікарні ветеринарної медицини – провакцинуйте домашніх улюбленців

Для дбайливих власників домашніх тварин головне завдання – стежити за здоров’ям вихованців. Важливу роль у запобіганні тяжких та смертельних захворювань тварин відіграють профілактичні щеплення. Незалежно від того, власником якої тварини ви є (собаки чи кота, чи обох), щорічна вакцинація має вирішальне значення для забезпечення їх безпеки та, що надзвичайно важливо, – безпеки вашої родини, оскільки сказ – це хвороба тварин, яка може передаватися і людям.

19:29:28 16.08.2023

На Кіровоградщині виявили африканську чуму свиней

Відповідно повідомлення Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, в одному з сільськогосподарських приватних підприємств Компаніївської селищної громади Кропивницького району Кіровоградської області підтверджено діагноз африканська чума свиней, 1 спалах – 2 голови свійських свиней, віком 2 роки (звіт про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу Кіровоградської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби від 08.08.2023 № 2534).

15:38:41 10.08.2023

За сприяння спеціалістів Держпродспоживслужби Івано-Франківщини споживачам повернуто кошти

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області забезпечують захист прав та задоволення вимог споживачів шляхом попереднього розгляду звернень.

15:36:00 10.08.2023

Повідомлення RASFF стосовно виявлення кадмію в авокадо з Перу, що експортувалось з Польщі

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 04.08.2023 р. №2023.4661-fup3 стосовно виявлення кадмію в авокадо з Перу (виробник: Agro San Jacinto S.A.C.), що експортувалось з Польщі (оптовик: RK-Impex.PL SP.ZOO, Przemysl) до України (отримувач: ТОВ «Вподобайка», площа Десятого Квітня 1, к. 52, м. Одеса, 65009). Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, що передбачено ч. 3 ст. 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». Шановні споживачі! У разі виявлення в обігу цієї продукції, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392 або звертайтесь до територіальних управлінь.

19:33:37 09.08.2023