Дата: 22.02.2022 13:41

Відповідно до статтей 17, 18, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555, Єзупільська селищна рада повідомляє, що 30.03.2022 о 11.00 год в приміщенні Народного дому с-ща Єзупіль за адресою: смт Єзупіль по вул. Степана Бандери, 54 відбудуться громадські слухання по обговоренню проекту містобудівної документації «Зміни №1 до генерального плану та плану зонування с.Побережжя Єзупільської селищної ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області».

З проектом містобудівної документації можна ознайомитись на сайті Єзупільської селищної ради.

Письмові пропозиції (зауваження) просимо подавати начальнику Відділу земельних ресурсів та просторового планування, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою Бойко О.Б. до 28.03.2022 включно за адресою: смт Єзупіль по вул. Степана Бандери, 50.