Засідання Робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Єзупільської селищної територіальної громади до 2030 року.

Дата: 19.09.2023 17:13

19 вересня 2023 року в приміщенні Народного дому селища Єзупіль відбулося  перше засідання Робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Єзупільської селищної територіальної громади до 2030 року.
Селищний голова Ігор Лукашевич наголосив, що Стратегія розвитку громади є важливим документом, який визначає пріоритетні напрямки розвитку громади.
Участь в засіданні робочої групи взяла регіональний консультант ІФ РВ АМУ Ольга Боніковська, яка представила присутнім презентацію про стратегічне планування в громаді, його необхідність, зміст та послідовність дій під час розробки Стратегії розвитку громади.
Під час зустрічі наголошено на тому, що громада повинна максимально використати свої сильні сторони та працювати над мінімізацією слабких сторін.
Запрошуємо долучитися до процесу стратегування та зробити свій внесок у розбудову громади!