Запрошуємо на велопробіг "Молодь обирає sport"

Дата: 22.06.2021 12:39

28 червня, в понеділок, у рамках святкування Дня молоді та Дня Конституції України???????? відбудеться велопробіг "Молодь обирає sport" ??????? по всіх селах Єзупільської громади.

Запрошуємо мешканців весело та цікаво провести вихідний день, узявши участь у велопробігу.???????

Мета: популяризації здорового та активного способу життя серед жителів громади.

Програма:

?10.00 - с.Довге. Збір та реєстрація учасників біля клубу. Інструктаж.Старт????

?10.30 - с.Стриганці. Збір, реєстрація учасників в центрі по вул.Шевченка. Інструктаж. Долучення до колони велосипедистів з с.Довге.

? 11.00 - с.Ганнусівка.Збір,реєстрація учасників в парку. Інструктаж. Переїзд в с.Побережжя

?11.30 - с.Побережжя.Збір, реєстрація учасників в парку. Інструктаж. Долучення до колони велосипедистів з с.Довгого, с.Стриганців, с.Ганнусівки.

?12.00 - с-ще Єзупіль. Збір, реєстрація учасників біля школи. Інструктаж.Долучення до колони велосипедистів з с.Довгого, с.Стриганців, с.Ганнусівки, с.Побережжя.

?13.00 - Фініш.Урочище Духова криниця.Пікнік (зі своїм бутербродом ) на природі.

??Учасники велопробігу:

Всі бажаючі та активні мешканці Єзупільської громади. Молодші учасники 14р.у супроводі батьків!!!????

??Вимоги :

? справний велосипед, який має бути прикрашений державною символікою( прапорцями, стрічками);

?велошолом (бажано) та дощовик.

Велопробіг пройде у супроводі патрульної поліції та лікарів медичної допомоги.

Контактні дані керівників груп:

тел. 0680501200 - с-ще Єзупіль;

тел. 0660872635 - с.Побережжя;

тел.0968269956 - с.Ганнусівка;

тел.0674554885 - с.Довге;

тел.0955857460 - с.Стриганці.

????Класний відпочинок - це активний відпочинок?????????????????????! Чекаємо на велопробігу !

Крути педалі разом з нами????...

Р.s. У разі негоди чи дощу звертайтесь за рекомендаціями до керівників групи.