Для підтримки фермерських господарств та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів

Дата: 17.05.2021 17:54

До відома жителів Єзупільської територіальної громади!

Відповідно до Порядку використання коштів обласного бюджету на виконання заходів Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Івано-Франківської області у 2021 році для підтримки фермерських господарств та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації в період з 1 травня по 1 червня поточного року розпочинає перший тур прийому документів за такими напрямами:

1. Фінансова підтримка новостворених сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів шляхом часткового відшкодування вартості придбаної нової сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва (далі - техніка та обладнання);
  2. часткове відшкодування новоствореним фермерським господарствам сімейного типу вартості придбаної великої рогатої худоби, овець та кіз (далі - тварин), техніки та обладнання;
  3. часткове відшкодування фермерським господарствам вартості придбаних тварин.

Заявки та документи приймаються в департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації секретарем комісії за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, каб. 712 з 8°° до 17і3 год.

Телефони для довідок: (0342) 55-22-09, 55-19-07, 55-21-63

Порядок використання коштів розміщений за посиланням http://wvcw.if.gov.ua/news/35474/ та надруковано в газеті Галичина від 26.03.2021 № 13 (5571).