Містобудівна рада затвердила детальний план території для розробки родовища вапняку біля с. Довге Єзупільської селищної ради Івано-Франківського району.

Дата: 31.05.2021 21:20

21 травня 2021 року відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради управління містобудування  та архітектури департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації, на якому розглядали детальний план території земельної ділянки площею 3,9 га для розробки родовища вапняку за межами населеного пункту с. Довге Єзупільської селищної ради Івано-Франківського району.

З протоколом засідання можна ознайомитися за посиланням.

На засіданні розглянули детальний план території відведеної під кар’єр, зачитали зауваження та пропозиції Івано-Франківського лісового господарства, управління екології та природних ресурсів, управління лісового та мисливського господарства.

Архітектор Дерейчук П.М. зазначив, що зауваження служб будуть враховані при реалізації містобудівної документації.

За ухвалення проекту проголосували 8 членів містобудівної ради.