«Кораблем дитинства у країну знань»

Дата: 18.06.2021 18:05

«Кораблем дитинства у країну знань» вирушили вчора випускники дитячого садочка «Казочка» ДовгівськоїФото без опису гімназії.

Сьогоднішні малюки, а завтрашні школярі дивували присутніх знаннями, набутими в садочку та своїми талантами. Вірші, танці, пісні, чудово оформлений зал перетворив перший для дітей випускний бал на казкове дійство.

Випускники отримали свій перший документ про освіту - Диплом випускника садка. Їх вручала директорка гімназії Марія Ярославівна Біла.

Солодкими подарунками та теплими словами привітали випускників голова Єзупільської громади Ігор Лукашевич, начальниця відділу освіти Єзупільської селищної ради Леся Регей, староста села Довге Роман Червак.

Радісне та сумне водночас стало це свято для вихователів діток. Зі сльозами на очах, розчулені випускали своїх маленьких «пташенят» у доросле шкільне життя люблячі наставниці - Уляна Михайлівна Лесюк та Галина Миронівна Мицько, нянечка Марія Романівна Левицька.

За турботу і любов, якою огорнули діток в садочку щиро дякували працівникам батьки дітей.

А ми бажаємо діткам щасливого шкільного дитинства, великих успіхів в навчанні та веселих канікул.