Конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 22.06.2021 16:08

Відповідно до протоколу № 2  від 16.06.2021р. засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу   на посади  директора Поберезького ліцею Єзупільської селищної ради Івано-Франківської області  та  директора Довгівської гімназії Єзупільської селищної ради Івано-Франківської області:

-  переможцем конкурсу на посаду директора Поберезького ліцею Єзупільської селищної ради Івано-Франківської області визначено  Боднарчука Василя Юрійовича та рекомендовано призначити  його    на посаду директора Поберезького ліцею Єзупільської селищної ради Івано-Франківської області   шляхом укладення строкового трудового договору (Контракту);

-   переможцем конкурсу на посаду директора Довгівської гімназії Єзупільської селищної ради Івано-Франківської області визначено  Білу Марію Ярославівну та рекомендовано призначити  її    на посаду директора  Довгівської гімназії Єзупільської селищної ради Івано-Франківської області  шляхом укладення строкового трудового договору (Контракту).