29 червня відбулось чергове засідання виконкому Єзупільської селищної ради

Дата: 30.06.2021 14:59

Вчора, 29 червня відбулось чергове засідання виконкому Єзупільської селищної ради.

Вів засідання голова громади Ihor Lukashevych

? про організацію обліку дітей дошкільного, шкільного та дошкільного віку та учнів Єзупільської громади доповідала начальник Відділ освіти, культури, спорту та туризму Єзупільської селищної ради Леся Регей.

Вона роз’яснила присутнім механізм обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, що ведеться з метою забезпечення здобуття ними дошкільної та загальної середньої освіти, а також зобов’язання, які покладаються на представників місцевої влади (старост) та дирекцію освітніх закладів.

? Також заслухали та затвердили звіти керівників закладів загальної середньої освіти за 2020-2021 навчальний рік

? Створено Комісію з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення Єзупільської селищної ради

Виконком розглянув ряд інших питань, зокрема, щодо проведення футбольного турніру пам’яті М. Кокорудза та організації свята духовної пісні на Духовій Криниці 7 липня.