Прощавай садок дитячий!

Дата: 30.06.2021 15:01

Урочисте святкове дійство відбулось сьогодні в Єзупільському яслах-садочку "Сонечко".

Випускники садочка, група "Зайчики" прощалась з рідним закладом, своїми вихователями та молодшими вихованцями.

Сьогоднішніми випускниками стали 6 юних джентельменів. Талановиті, артистичні, щасливі та прекрасні - вчорашні малюки, а завтрашні школярі дарували присутнім безліч емоцій, усмішок та сліз радості.

Щемливим та трепетним свято стало для вихователів "Зайчиків" - Наталії Михайлівни Романюк та Марії Петрівни Дзеби. Протягом кількох років вони стали другими мамами для своїх маленьких вихованців, адже огорнули турботою та любов'ю під час навчання в садочку. Сьогодні "зайченята" і їх батьки висловлювали слова вдячності. А молодші вихованці закладу бажали випускникам гарно вчитись та не забувати про рідний садочок.

Голова Єзупільської селищної ради, що був присутній на святі, бажає випускникам садочку "Сонечко" радісних та щасливих шкільних років.

В добру путь, малята!Фото без опису