Єзупільська громада долучилась до проекту БФ «Карітас» для ветеранів та ветеранок АТО/ООС «Подбай про себе»

Дата: 19.07.2021 17:41

????Даний проект передбачає психосоціальну адаптацію ветеранів та ветеранок АТО/ООС шляхом проходження ними програми соціально-психологічного перезавантаження «Подбай про себе» та залучення їх до участі, спільно з родинами, у низці соціальних заходів, направлених на задіяння особистісного психологічного ресурсу, а також ресурсу сім’ї та родинних цінностей для відновлення/побудови гармонійних відносин з членами родини та оточуючим середовищем.

Сьогодні в Єзупільській селищній раді відбулась перша зустріч з ветеранами АТО, мешканцями нашої громади.

Обговорили багато питань, щодо участі в проекті, зокрема визначились з учасниками навчального тренінгу в рамках проекту, який відбудеться наприкінці липня.

Ветерани війни висловили бажання та ініціативу створити спілку учасників АТО, а також приймати активну участь в громадському житті громади.

Серед ідей та ініціатив:

?організація заходів військово- патріотичного спрямування для школярів та молоді нашої громади;

відновлення та впорядкування пам’ятних знаків, могил, місць поховань, боїв Першої та Другої світових воєн;

? відзначення 30-ї річниці Незалежності України пам’ятною ходою та покладанням квітів до пам’ятників, могил нашим героям;

? відновлення криївок та створення туристичних маршрутів на території Єзупільської громади, щоб розвивати патріотичний туризм;

? допомога та сприяння у відкритті власної справи, ведення бізнесу, заснування переробних підприємств;

? написання проектів, пошук грантів та залучення коштів з бюджетів усіх рівнів для реалізаціі ініціатив від ветеранської спільноти.

Запрошуємо усіх ветеранів АТО/ООС до активної співпраці.

Голова громади Ігор Лукашевич переконаний, що військово-патріотичне виховання молоді, підтримка та допомога ветеранів та їх сімей є одним із пріоритетних напрямків в діяльності селищної ради.