Єзупільська селищна рада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Повідомлення системи RASFF стосовно недостатніх записів щодо простежуваності м’яса механічного обвалювання

Дата: 11.08.2021 15:24
Кількість переглядів: 281

Фото без опису

 

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 05.08.2021 р.  № 2021.3972-fup 4 стосовно недостатніх записів щодо простежуваності м’яса механічного обвалювання, що експортувалось з Бельгії (виробник Kipco-Damaco N.V.,Oostrozebeke) до Польщі (одержувач: Маgnolia Plus Sp. z.o.o. Celm), звідки надіслано до України (отримувач ТОВ «Фреш Фуд Лоджистікс», вул. Б. Хмельницького,42, м. Луцьк, Волинська обл., 43016; холодильне збереження: вул.  Лідавська,1.м. Луцьк, Волинська обл., 43000).

Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції про необхідність вилучити її з  обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Шановні споживачі! У разі виявлення в обігу цієї продукції, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392 або звертайтесь до територіальних управлінь.

 

.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора