Вакцинація – найефективніший спосіб захистити себе від COVID-19

Дата: 16.08.2021 16:57

Масштабна вакцинальна кампанія, що розпочалася два місяці тому набирає оберти. Мільйони людей у всьому світі вже встигли отримати щеплення проти COVID-19.

Наразі не існує специфічного лікування проти коронавірусної хвороби COVID-19, тому для того, щоб зберегти своє здоров’я потрібно мінімізувати ризик або навіть унеможливити ймовірність інфікування. Це стає можливим саме завдяки проведенню масової імунізації населення.

Нагадуємо, що у КНП "Єзупільська міська лікарня" продовжується вакцинальна кампанія.

Від початку епідемії станом на 16.08.2021р. проведено 710 вакцинацій, 275 громадян отримали другу дозу.

Наші медики працюють з усіма зареєстрованими в Україні вакцинами: AstraZeneca, Pfizer, Moderna та CoronaVac.

Записатися на вакцинацію Ви можете у свого сімейного лікаря (або лікаря, який його заміняє) та за телефоном +380960921018.

Наразі у достатній кількості наша бригада забезпечена вакциною CoronaVac, очікуємо на Pfaizer для проведення ревакцинації.

При бажанні маломобільних громадян отримати щеплення - записуйтесь на проведення вакцинації вдома.

Також повідомляємо, що вакцинація буде проводитись у приміщеннях амбулаторій та ФАПів нашої громади :

у с-щі Єзупіль (вул Бандери, 5) - понеділок 16.08.2021р. та вівторок 17.08.2021р. з 12 год;

у с. Ганнусівка (вул. Незалежності,9) - у середу 18.08.2021р. з 12 год;

у с.Побережжя (вул.Шевченка, 104ф) у середу з 10 год;

у с.Стриганці (вул. Царинка,67) у п'ятницю з 12 год.

Працюватимемо за записом та в режимі живої черги.