Єзупільська селищна рада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Повідомлення системи RASFF: небезпечний силіконовий посуд для дітей, що експортувався з Китаю

Дата: 17.08.2021 12:43
Кількість переглядів: 294

 

 

Фото без опису

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 27.07.2021 № 2021.3589 fup4 стосовно виявлення міграції легких органічних компонентів (1,6%) з силіконового посуду для дітей, що експортувався з Китаю (виробник: Shen|hen Kean Silikone Product Co. Ltd. Shen|hen) через Данію (вантажовідправник: FB Trading ApS Hinncrup) до України (отримувач: ФОП Кравченко Владислав, вул. Героїв України 77, кв. 50 м. Світловодськ Кіровоградської обл., 27500).

 

Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з  обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Шановні споживачі! У разі виявлення в обігу цієї продукції, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392 або звертайтесь до територіальних управлінь.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора