Єзупільська селищна рада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами області у січні–червні 2021 року

Дата: 17.08.2021 13:01
Кількість переглядів: 293

Фото без опису

Головне управління статистики інформує.

Підприємствами області у січні–червні 2021р. реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 41,6 млрд.грн (у січні–червні 2020р. – на 26,3 млрд.грн).

У загальному обсязі реалізації 62,1% становила продукція підприємств переробної промисловості, 28,5% – з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, 8,7% – добувної промисловості і розроблення кар’єрів, 0,7% – з водопостачання, каналізації, поводження з відходами.

В обсязі реалізації продукції переробної галузі 89,4% забезпечили підприємства з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції, гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції, з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності, машинобудування.

Частка області у загальнодержавному обсязі реалізованої промислової продукції склала 2,5%, що відповідає 11 місцю серед регіонів України. Питома вага реалізованої промислової продукції підприємств з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції у загальнодержавних обсягах склала 25,7%, з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – 6,1%, гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – 6%, з добування сирої нафти та природного газу – 4,9%, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 3,6%.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора