Вітання з Днем Незалежності України голови Єзупільської територіальної громади Ігора Лукашевича

Дата: 24.08.2021 19:55

Шановні мешканці нашої громади, дорогі мої земляки! Українці!

Вільна й незалежна, давня та вічно юна, суверенна й неподільна - наша, моя Україна відзначає 30 років з Дня проголошення Акту незалежності України!

В 1991 році ми здобули віками омріяну Незалежність, за яку віками боролись та проливали кров наші предки.

Тоді це був для нас направду Дар Божий.

Одвічне прагнення мого народу мати свою державу справдилось в 1991 році. Без втрат, без крові, без поневірянь.

Я народився вже в Незалежній Україні. Але чітко усвідомлюю і пам’ятаю, кому маю дякувати за це.

Нашим героям, хто впродовж тисячоліть творив націю, розбудовував, виборював нашу незалежність та суверинітет.

Тим, хто поклав свої голови в часи першої-другої світових воєн,

в лавах Української Галицької Армії, січового стрілецтва,

Української повстанської арміїї,

хто був ув’язнений та вивезений з рідної землі,

хто був закатований в тюрмах радянського мордору.

Героям новітньої доби, моїм одноліткам  Небесній Сотні,

нашим військовим, добровольцям, котрі з 2013 у війні з нашим одвічним ворогом, захищаючи рідні землі та відстоюючи незалежність на східних рубежах, віддали найдорожче - своє життя.

Вічна пам’ять та вічна слава нашим героям!

День Незалежності держави - не просто День народження держави.

Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність,

а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

Але завжди залишатись вільними!

Бути незалежним - це бути вільним!

Бо, як казав Блаженніший Любомир Гузар: «Господь створив нас вільними. Ніхто так не шанує нашої свободи, як Бог. Але ми не маємо відваги бути вільними. Бо бути вільним — це означає бути відповідальним»

Тому сьогодні дякую та низько кланяюсь всім, хто не зламався і став провісником незалежності в 90-х роках минулого століття та тим, які ціною власної крові сьогодні захищають її життя і майбутнє.

Дякую сьогодні нашим військовим, волонтерам, усім тим, які роблять можливим існування, життя і розвиток вільної і незалежної України. Завдяки вам я народився вже в Незалежній державі, завдяки вам ми сьогодні маємо можливість святкувати під мирним небом!

Висловлюю також щирі слова вдячності нашим медикам, які впродовж двох років на передовій в боротьбі з коронавірусом - сучасним викликом для всього людства. Дякую за відчайдушність та професіоналізм.

Завдяки всім вам я пишаюсь тим, що українець! Горджуся, що живу з вами в один час.

День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

Роки незалежності України - це благословенний час після довгого періоду поневолення. Наша справа пам’ятати та берегти історію, культуру, духовність і примножувати!

В цей святковий день я складаю щирі слова вітань для кожного нашого мешканця. Хай не все легко, але ми маємо спільно й непохитно сьогодні працювати разом.

Працюймо на незалежну Українську Державу,

працюймо на розвиток та процвітання нашої громади.

Ким би ми не були, де б ми не були, які б посади не займали - працюймо на Україну!

І хай Господь нам в цьому допомагає і всіх нас береже!

????????Зі Святом, моя Україна!????????

????????Ти у нас єдина!????????

Голова Єзупільської селищної ради                                              Ігор Лукашевич