Вже 13 тисяч безробітних у цьому році знайшли роботу за сприяння обласної служби зайнятості.

Дата: 13.10.2021 11:09

У січні-вересні 2021 року з філіями обласного центру зайнятості та Івано-Франківським міським центром зайнятості співпрацювало 5,3 тис. роботодавців, а у базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 17,1 тис. вакансій.

Лідерами на ринку праці є такі вакансії: продавець продовольчих та непродовольчих товарів, кухар, водій автотранспортних засобів, охоронник, бухгалтер, офіціант, бармен, адміністратор, менеджер (управитель) із збуту, сестра медична та слюсар-ремонтник.

З початку року статус безробітного мали 30,8 тис. осіб. У цей період 13 тис. осіб, зокрема 10,5 тис. зареєстрованих безробітних, були працевлаштовані за сприяння служби зайнятості, в тому числі на нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю на оплату єдиного внеску працевлаштовано 231 безробітного. Крім того, понад 600 осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру, а 5,1 тис. безробітних проходили професійне навчання.

Станом на 1 жовтня 2021 року кількість зареєстрованих безробітних становила 8,5 тис. осіб, з яких 7,5 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю.

Відділ інформаційної роботи

Івано-Франківського обласного