A A A K K K
для людей із порушенням зору
Єзупільська селищна рада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

На Івано-Франківщині розпочався осінній призов на строкову військову службу

Дата: 19.10.2021 08:59
Кількість переглядів: 1743

1 жовтня на Івано-Франківщині розпочався осінній призов на строкову військову службу. У межах цієї призовної кампанії 418 новобранців області поповнять українське військо. 

Фото без опису

З 1 жовтня в районах області запрацювали шість призовних комісій та призовна комісія Івано-Франківської міської територіальної громади. З 13 вересня почала працювати обласна медична комісія.

Усі новобранці повинні пройти військово-лікарську комісію та обов'язкове тестування на COVID-19. Також під час комісії медики вимагатимуть довідку від сімейного лікаря. Призовна кампанія проводитиметься з жовтня до грудня в умовах карантинних обмежень.

Під час цього призову всі новобранці спочатку прибуватимуть до військових частин, а вже звідти поїдуть до навчальних центрів. Там протягом двох-трьох місяців буде проводитися з ними підготовка за військовими спеціальностями. Потім призовники повертаються до своєї військової частини виконувати завдання за отриманою військовою спеціальністю.

Призовників повністю утримуватиме держава та забезпечуватиме їх речами, продуктами, триразовим харчуванням. Крім того, хлопцям, яких призвали на строкову військову службу, виплатять разову допомогу 4 540 грн, а щомісяця вони отримуватимуть від 350 до 700 грн, залежно від звання та посади.

Згідно відповідного наказу Міністерства Оборони України  призов проводиться з 01.10.2021р. по 31.12.2021р.

 Явці на призовні дільниці Івано-Франківського РТЦК та СП і підпорядкованих відділів для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 2003 року народження, яким у період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1994-2002 роках, у яких закінчилась відстрочка від призову або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовні дільниці Івано-Франківського РТЦК та СП і підпорядкованих відділів:

З Тисменицької міської, Угринівської сільської, Ямницької сільської, Лисецької селищної, Загвіздянської сільської, Єзупільської селищної територіальних громад прибувають призовники в установлений час з документами зазначеними у повістках в Івано-Франківський РТЦК та СП, за адресою місто Тисмениця, вулиця Липова, 7.  

Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до Івано-Франківського РТЦК та СП і підпорядкованих відділів до 11.10.2021р. та мати при собі документи, які посвідчують особу.

 

Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу у жовтні - грудні 2021 року і тимчасово перебувають на території Івано-Франківського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у Івано-Франківський РТЦК та СП і підпорядковані відділи для проходження призовної комісії.

 

 На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

 

Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до Івано-Франківського РТЦК та СП і підпорядкованих відділів, несуть відповідальність згідно з законодавством.

 

 


 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора