Єзупільська селищна рада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Богдан Футерко: «Стриганецький кар’єр» – успішний приклад співпраці громади, бізнесу та інвесторів.

Дата: 08.11.2021 12:18
Кількість переглядів: 1841

Фото без опису

Днями заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Футерко відвідав Єзупільську територіальну громаду, де завдяки співпраці громади, великого бізнесу, місцевої влади та залученню інвестицій працює сучасний комплекс із випалу вапна. 

Фото без описуБогдан Футерко зустрівся з керівництвом підприємства та головою Єзупільської територіальної громади, оглянув процес будівництва об'єкту із випалу вапняку, і ознайомився з технологічним процесом, що відповідає високим європейським стандартам.

Фото без опису

«Івано-Франківська область – інвестиційно приваблива, і яскравим підтвердженням є тут підприємство «Стриганецький кар’єр», яке розташоване на межі сіл Довге та Стриганці Єзупільської громади. Також важливим є економічний потенціал, адже на території громади знаходяться значні поклади вапняку, функціонує великий аграрний сектор. Комплекс значно підвищує рівень технологічності видобутку та переробки вапна у відповідності зі світовими стандартами, а також розширює цикл виробництва, що дозволяє створити додаткові робочі місця та значно збільшити податкові надходження для громади. Кар’єр завдяки співпраці влади, громади та бізнесу стає гідним прикладом для залучення інвестицій», – сказав Богдан Футерко.

Фото без опису

Довідково.

Старт видобутку вапна на Стриганецькому кар’єрі почато у 2011 році. У 2019 року новими власниками кар’єру розпочато реалізацію інвестиційного проекту з будівництва нового виробничого комплексу з випалу вапна, обладнаного печами італійської компанії QualiCal, продуктивністю 800 тонн на добу.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора