18 лютого відбудеться чергова сесія Єзупільської селищної ради.

Дата: 09.02.2022 15:25

Відповідне розпорядження підписав голова Єзупільської селищної ради Ігор Лукашевич.

Зокрема в документі йдеться:

"Скликати  18 лютого  2022 року о 13.00 год.  в  приміщенні  Народного дому  смт Єзупіль  дванадцяту  сесію Єзупільської селищної ради  восьмого скликання з таким порядком денним:

1. Про звіт селищного голови за 2021 рік.
  2. Про виконання селищного бюджету за 2021 рік.
  3. Про внесення змін до селищного бюджету на 2022 рік.
  4. Про внесення змін до рішення  від 23.12.2021  “Про селищний бюджет Єзупільської  територіальної громади на 2022 рік”
  5. Про затвердження Правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях Єзупільської громади.
  6. Про затвердження Положення про порядок списання об'єктів комунальної власності Єзупільської селищної ради.
  7. Про передачу в оренду комунального майна Єзупільської селищної ради  без проведення аукціону.
  8. Про внесення змін до Переліку першого типу об'єктів комунальної власності Єзупільської територіальної громади, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду, затвердженого рішенням сесії Єзупільської селищної ради від 31.03.2021 року
  9. Про  затвердження Програми про спільну благодійну діяльність з надання послуг паліативної допомоги та підтримки   малозабезпечених верств    населення  Єзупільської територіальної громади  на 2022 рік.
  10. Про харчування пільгових категорій учнів, вихованців закладів дошкільної  і загальної середньої освіти та встановлення плати за харчування у 2022 році.
  11. Про розгляд клопотання ТзОВ «Теплодар карпати».
  12. Про розгляд клопотання ТзОВ «Лінісе-Україна».
  13. Земельні питання.
  14. Різне.