В с. Побережжя відбулось відкриття оновленої крамниці. «Центральний продуктовий магазин» після ремонту, реконструкції та оновленого фасаду відчинив свої двері для відвідувачів.

Дата: 19.01.2022 15:04

Місцеві підприємці, подружжя Василя та Марії Короликів сьогодні вітали відвідувачів, адже працюють для місцевих мешканців та для їх комфорту.

Як і годиться, освятив Йорданською водою та Божим благословенням на процвітання та добрі справи парох с. Побережжя о. Микола Затворницький.

Голова громади Ihor Lukashevych привітав власників з відкриттям та подякував за внесок у розвиток громади.

«В цей прекрасний час завершення Різдвяних свят я щиро бажаю, щоб у ваших справах завжди вас вінчав успіх. Я дякую вам за те, що розвиваєте бізнес, створюєте робочі місця, надаєте послуги місцевим жителям, є сумлінними платниками податків. Я бажаю, щоб ваш бізнес процвітав, а мережа ваших крамниць розширювалась» - привітав підприємців голова Єзупільської селищної ради Ігор Лукашевич.

Успіхів нашим підприємцям!

Христос народився!