Вітання з Різдвом голови Єзупільської селищної ради Ігора Лукашевича. «Слава во вишніх Богу! І мир всім на землі!» Величне та радісне Різдво сьогодні завітало до кожної домівки. І ми розділяємо велику милість Господа нашого, адже Він послав нам сво

Дата: 06.01.2022 15:00

«Слава во вишніх Богу!

І мир всім на землі!»

Величне та радісне Різдво сьогодні завітало до кожної домівки. І ми розділяємо велику милість Господа нашого, адже Він послав нам свого Сина.

В часі Різдва наші серця завжди наповнюються великою радістю та світлом. Хочу попросити вас усіх ділитися цим з оточуючими.

Тими, хто нужденний та матеріально бідний.

Тим, хто одинокий та самотній.

Тим, хто засмучений чи в тривозі. Пам’ятаймо в молитвах тих, хто далеко від рідного дому.

Тих, хто відійшов у вічність…

А також молімося за наших воїнів, що боронять нашу рідну землю на східних кордонах та лікарів, які героїчно ось уже другий рік рятують життя людей в тривожний час пандемії.

Світле та радісне Різдво хай завітає до кожної родини.

Щиро бажаю сьогодні, щоб всі відчували свято на землі. Незалежно від віку, статі, статусу чи професії. Згадаймо, що провісниками народження Ісуса були маленькі убогі пастушки, а Сина Божого прийняли вбогі ясла, щоб Його сьогодні могло прийняти кожне людське серце.

І хай ця радість вселяє надію, віру в краще майбутнє нашої України, перемогу добра над злом, і світла над темрявою!

І звичайно, щоб в чудесний та святковий час Різдва ми повіримо в чудеса та дива, і хай вони звичайно стаються!

Христос народився!

Славімо Його!