До уваги резервістів! Просимо з’явитись резервістів першої черги до Івано-Франківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою м. Тисмениця, вул. Липова, 7.

Дата: 24.02.2022 07:45

Відповідно до Наказу Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України №2 «Про призов резервістів на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період», від 22.02.2022 р., з метою забезпечення національної безпеки і оборони України, готовності Збройних Сил України, інших утворених, відповідно до законів України, військових формувань до адекватних (випереджувальних) дій на різкі зміни в оперативній обстановці на виконання пунктів 1, 17 частини першої статті 106 Конституції України, частини третьої статті 6 Закону України «Про оборону України», частини першої, другої та одинадцятої статті 39 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», прошу з’явитись резервістам першої черги до Івано-Франківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою м. Тисмениця, вул. Липова, 7.

Івано-Франківського районного територіального

Центру комплектування та соціальної підтримки

полковник                                                                                                О. ДІДЕНКО