Шановні мешканці громади! Збираємо допомогу військовим та біженцям!

Дата: 26.02.2022 14:49

Від сьогодні на території нашої громади постійно буде проводитись збір необхідної допомоги для наших військових та біженців.

Проводиться збір продуктів харчування, теплого одягу, карематів, спальників, медикаментів, питної води для потреб наших військових та біженців з різних областей, які тимчасово проживатимуть на території нашої громади.

Пункти прийому:

Єзупіль - Народний Дім

Побережжя - Поберезький старостинський округ (новий адміністративний будинок)

Ганнусівка - Будинок культури

Стриганці - Будинок культури

Довге - Довгівська гімназія

Список першочергово необхідних речей:

• Термозберігаючі ковдри, спальні мішки, каримат, матраци, одяг та дощовики;

• Миючі засоби для тіла, зубні пасти та щітки, підгузки та прокладки, паперові рушники, антисептик, спирт, маски багаторазові та одноразові;

• Гребінці, жіноча, чоловіча та дитяча спідня білизна, рушники з мікрофібри, багаторазові набори посуду;

• Батарейки, свічки, ліхтарики;

• Харчування: вода, їжа швидкого приготування, енергетичні батончики, сухофрукти, горіхи, консерви, вермішель, крупи швидкого приготування, кава, чай, цукор, цигарки.

П.рийом допомоги проводиться щодня з 10:00 до 16:00.

Перелік необхідної допомоги змінюватиметься, в залежності від потреб

Зберігай спокій і підтримуй ЗСУ

За будь-яких умов ми повинні зберігати спокій і з холодною головою оцінювати ситуацію.

Адже страх і паніка – це саме те, чого потребують вороги української державності. Також важливо, щоб у разі спостереження переміщення наших військових ви не повідомляли про це ні в соцмережі, ні в інший спосіб.

Адже це стратегічні речі, які можуть коштувати життя нашим захисникам і захисницям.