Про промислове виробництво в Івано-Франківській області у січні 2022 року

Дата: 04.03.2022 16:45

У січні 2022р. індекс промислової продукції в області склав 104,4% (в Україні – 102,9%), що відповідає 14 місцю серед регіонів держави.

На підприємствах добувної промисловості та розроблення кар’єрів порівняно з січнем 2021р. індекс промислової продукції становив 105,9%, зокрема, у добуванні сирої нафти та природного газу – 105,8%, у добуванні інших корисних копалин та розробленні кар’єрів – 140%.

У переробній промисловості за січень 2022р. індекс промислової продукції становив 93,7%. Зменшення випуску продукції спостерігалося у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності на 1,4%, виробництві хімічних речовин і хімічної продукції на 16,4%, у текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 26,3%, машинобудуванні – на 36,8%. Водночас збільшення виробництва промислової продукції одержано у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 38,8%), у виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (на 34,5%), гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 29,6%).

На підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря індекс промислової продукції склав 120,6%, у т.ч. з виробництва, передачі та розподілення електроенергії – 121,7%.