Єзупільська селищна рада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Для працівників ТОВ «Гудвеллі Україна» проведено навчання з питань безпечного застосування пестицидів.

Дата: 18.02.2022 16:20
Кількість переглядів: 153

Фото без опису

17 лютого 2022 року в ТОВ «Гудвеллі Україна» спеціалісти Калуського управління та управління фітосанітарної безпеки Головного управління  Держпродспоживслужби в Івано-Франківській  області  провели семінар-навчання для організаторів робіт та  працівників  сільгосппідприємства, робота яких пов’язана з організацією та безпосереднім проведенням робіт по транспортуванню, зберіганню та застосуванню пестицидів та агрохімікатів.

Навчання проводилось в онлайн режимі .

Фото без опису

В ході роботи до відома учасників було доведено вимоги чинного законодавства України при роботі з пестицидами та агрохімікатами.

В частині дотримання вимог санітарного законодавства присутнім було роз’яснено правила, вимоги та особливості поводження з пестицидами та агрохімікатами, нагадано санітарні правила транспортування, зберігання та застосування пестицидів .  Було розкрито питання токсичності пестицидів і вимоги до них, правила та умови їх використання, запобігання   забруднення  продукції і кормів, вимоги до умов праці.

Фото без опису

Важливою для слухачів була інформація про запобігання отруєння пестицидами, самодопомогу та першу долікарську допомогу, розслідування отруєнь. До спеціалістів господарства було донесено інформацію щодо особливостей застосування пестицидів та агрохімікатів під час цвітіння медоносних рослин з метою забезпечення охорони бджіл від отруєнь, вимог дотримання суб’єктом  господарювання зон санітарного розриву від населених пунктів, тваринницьких ферм, водойм і місць відпочинку під час застосування пестицидів та агрохімікатів.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора