Увага, мародери! В ніч з п'ятниці на суботу було вкрадено водостічні труби з будівлі Єзупільського ліцею. Поліція та керівництво селищної ради встановлює особу зловмисника.

Дата: 01.05.2022 10:31

Увага, мародери??

Саме так в час війни називають тих, хто зазіхає на чужу власність - грабує, нищить, ґвалтує.

Це Єзупільський ліцей.

Вчора дирекція школи виявила, що навколо закладу зникли водостічні труби.

Ми обов’язково знайдемо крадія і зробимо його відомим.

Але скажіть, як в нашому маленькому селищі могла завестись така мерзота?!

В той час, коли багато наших земляків на фронті, ми щодня ховаємо наших земляків, разом із усією Україною оплакуємо мирних жителів окупованих територій якийсь місцевий «ґазда» вирішив нажитись на громадському майні!

Це зробив не окупант і не путін. Така потвора живе серед нас і ходить по наших вулицях.

Дирекція школи та керівництво громади разом з поліцією знайдуть зловмисника і покарають за законами воєнного часу.

Звертаємось до всіх, хто міг бачити злодія чи міг бути свідком злочину допомогти з розслідуванням і звернутись в селищну раду.

А також звертаємось до особи, що вкрала майно - повернути награбоване добровільно.

В такий важкий час грабувати шкільне майно - це верх цинізму!

Прикро і гидко.