"Дружній простір для дітей" створювали сьогодні представники Благодійного фонду "Карітас" в Єзуполі. Спочатку волонтери та працівники культури розважали дітлахів іграми, танцями, водили гаївки, співали веснянки на подвір'ї місцевого храму.

Дата: 29.04.2022 18:35

Гаївки, веснянки, танці, розваги - так Карітас Івано-Франківськ спільно з Народним Домом Єзуполя створював сьогодні «Дружній простір для дітей»

Подвір’я Церква Святого Миколая, селище Єзупіль наповнилось сміхом, радістю та позитивом.

Традиційні та відомі гаївки водили всі присутні під керівництвом директора Народного Дому Наталія Вовчук.

Привітав усіх з Великодніми святами місцевий священик о.Микола Кудловський.

А організатори заходу, дівчата-аніматори з «Карітасу» разом з дітками вели веселі хороводи, танцювали та співали. Згодом діти виготовляли великодні саморобки та листівки для матусі в приміщенні Народного Дому

Дітвора скучила за спілкуванням, за організованим дозвіллям і за веселощами.

Сьогодні такі подарунки, виготовлені своїми руками, вони принесуть додому.

Разом з місцевими дітьми, взяли участь в розвагах дітки з інших регіонів України, які стали вимушеними переселенцями.

????Там, де є любов, добро і радість, там немає місця смутку та печалі.

Українські діти заслуговують на щасливе дитинство на рідній землі, під мирним небом.

Дякуємо благодійникам з «Карітасу» та нашим працівникам культури, що бережуть традиції, створюють святковий настрій та приносять світло й радість в цей нелегкий для нас усіх час.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!