Створено Національну платформу продовольчої безпеки.

Дата: 09.05.2022 13:56

Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, за підтримки Офісу Президента України, Мінекономіки та Мінагрополітики створено Національну платформу продовольчої безпеки, метою функціонування якої є об’єднання зусиль виробників харчових продуктів, міжнародних організацій, торгових мереж для розвитку української економіки в умовах війни.

Платформа є зручним та оперативним інструментом для пошуку найнеобхідніших продуктів і товарів широкого вжитку, пропозицій для виробників із урахування логістичних можливостей, а також є зручним механізмом поновлення партнерських стосунків, налагодження конструктивної роботи та надає доступ до актуальної інформації щодо реальних потреб та пропозицій різних товарів.

Важливо зазначити, нещодавно на платформі з'явилася можливість замовлення логістичних послуг та укладання смарт-контрактів.

Реєстрація та робота на платформі для всіх учасників є безкоштовною.

Ознайомитись із платформою можна за посиланням: https://dpss.creatio.com/.