Kalush Orchestra презентував кліп на пісню "Stefania", з якою Україна перемогла на Євробаченні.

Дата: 15.05.2022 14:46

Гурт Kalush Orchestra, який переміг на конкурсі Євробачення-2022 випустив кліп на переможну пісню "Stefania". На відео — жінки, які захищають та рятують своїх дітей від війни в Україні. Його знімали в Бородянці, Ірпені, Бучі та Гостомелі.

"Спершу я присвятив цю пісню моїй матері, та коли почалася війна, пісня набула багато інших значень. І хоч у тексті немає ані слова про війну, чимало людей почали асоціювати пісню з Україною-мамою. Ба більше, суспільство стало називати її гімном війни. Якщо "Стефанія" це гімн війни, я б хотів, аби це був гімн нашої перемоги", — зазначено в описі відео.

"[Присвячується] Кожному чоловіку, кожній жінці, кожній невинній дитині. Війна в Україні має різні обличчя, але це обличчя наших мам, завдяки яким наші серця живі у ці темні часи", — зазначено в кінці кліпу.