Пункти вакцинації від COVID-19 працюють.

Дата: 16.05.2022 16:00

Українські медики не тільки рятують наших героїв-захисників, а й продовжують турбуватись про кожного з нас щодня, приймаючи пологи в лікарнях та укриттях, консультуючи в клініках і онлайн з будь-якої точки країни та допомагаючи тим, хто цього потребує.

Зараз, як ніколи, кожен потрібен країні здоровим та готовим працювати на тому фронті, на якому він принесе найбільше користі для нашої перемоги.

Потурбуйтесь про себе, адже хвороби нікуди не зникли. Вакцинуйтесь за графіком та пам'ятайте про щеплення від COVID-19. Захистіть себе, щоб підтримати країну!

Якщо у вашому населеному пункті є безпечний доступ до пунктів вакцинації — зверніться туди, щоб отримати щеплення. Перелік пунктів за посиланням https://bit.ly/vaccinationpoints