Над Стриганцями замайорів державний прапор. 12 червня, на Свято зіслання святого Духа в селі Стриганці було освячено та урочисто піднято жовто-блакитний стяг України.

Дата: 12.06.2022 20:34

Ідея встановити флагшток належить пароху села о.Богдану Веприку та церковному братству.

Місце вибрали поблизу Церкви Пресвятої Трійці. Адже розташований храм на горі, звідки добре проглядаються мальовничі пейзажі Стриганців.

Долучились до процесу будівництва та монтажу конструкції небайдужі мешканці громади.

І ось вчора, в переддень Храмового свята великий державний прапор, символ нашої незламності та непереможності, замайорів над селом.

Привітав зі святом стриганчан селищний голова Ігор Лукашевич

Він згадав про воїнів з Стриганців, які сьогодні боронять мирне небо над нами, а також принагідно привітав присутніх священнослужителів з їхнім святом.

Парох Стриганців о.Богдан Веприк подякував усім присутнім та громаді села за небайдужість та активну допомогу в добрій та важливій справі.

????????Тож нехай наш Прапор завжди гордо майорить над Україною та буде надійним оберегом у всіх наших справах та помислах!????????