Єзупільська селищна рада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Німеччина планує зобов'язати вказувати на продуктах умови утримання тварин.

Дата: 09.06.2022 15:04
Кількість переглядів: 189

Фото без опису

Згідно з планами, які представив міністр з питань сільського господарства Німеччини Джем Оздемір, на кожному продукті тваринного походження, який виробляється та продається в країні, незабаром має бути вказано умови утримання тварин. Про це, як пише «Європейська правда», йдеться в публікації Euractiv.

«Тваринництво в Німеччині може бути придатним для майбутнього лише в тому випадку, якщо воно буде справедливим до благополуччя тварин», - заявив Оздемір.

Міністр представив контрольний документ щодо впровадження загальнонаціональної системи маркування продуктів тваринного походження. Відповідно до оприлюднених планів, виробникам доведеться вводити нові заходи крок за кроком протягом наступних кількох років.

За словами міністра, маркування має допомогти зробити інвестиції фермерів у благополуччя тварин помітнішими і водночас створити більшу прозорість для споживачів.

Плани Оздеміра щодо продуктів тваринного походження включають чітко видиме зазначення умов утримання тварин. Йдеться про п'ять різних типів ведення сільського господарства: від утримання худоби без вигулу на свіжому повітрі до вирощування на вільному вигулі з органічним виробництвом.

Обов'язкове маркування поширюватиметься на всі продукти, що містять продукти тваринного походження, у тому числі продукти переробки, такі як заморожена піца або готові салати з курятиною.

Запаковані продукти в супермаркеті та продукти в інтернет-магазинах також мають бути марковані.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора