Вітаємо випускників Єзупільської школи мистецтв із завершенням навчання.

Дата: 10.06.2022 15:08

Випускники Єзупільська Школа мистецтв здали останній іспит та отримали атестати.

Цього року заклад закінчило десять випускників.

Скрипка, фортепіано, кларнет, акордеон, баян - це ті інструменти, які освоювали наші учні протягом 7-8 років навчання.

Перед врученням атестатів кожен випускник здавав іспит з спеціальності.

«Ми пишаємось нашими талановитими учнями, дякуємо викладачам, які навчають дітей прекрасного, оточують любов’ю та увагою. Хай музика та мистецтво повсякчас йде з вами по житті і ви ніколи не забували про рідну музичну школу!»- привітав учнів та вчителів голова Єзупільської селищної ради Ігор Лукашевич.

Викладачі, батьки, учні обмінялись побажаннями та спогадами про час, проведений в школі, про успіхи та процес навчання.

Викладач класу фортепіано Віолетта Костенко про свою ученицю, Наталію Іваніцьку, яка з відзнакою закінчила Єзупільська школа мистецтв сказала наступне:

«Ми не тільки вчимо, а ще й вчимось в наших учнів. За час, відколи Наталочка потрапила в мій клас, ми стали справжніми друзями. Я пишаюсь цим і завжди рада кожній зустрічі»

В Єзупільській школі мистецтв це вже другий випуск. Для директора Школи Лариса Шафран кожен учень, кожен викладач - велика цінність та надбання.

«Ми не припиняємо захоплюватись талантами наших вихованців. Ви всі тепер стали справжніми музикантами, розумієте музику, знаєте музичну культури, володієте грою на музичних інструментах. Це те, що вам завжди допомагатиме та вирізнятиме з-поміж інших. Бо той, хто вивчає музичне мистецтво, завжди матиме ширший світогляд, особливе відчуття та сприйняття світу»,- звернулась до учнів директор Лариса Шафран.

????????Вітаємо наших випускників-музикантів!

Хай в житті буде багато місця, часу та натхнення для мистецтва!