Єзупільська селищна рада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

У тваринницькій галузі Прикарпаття – позитивна динаміка.

Дата: 26.07.2022 17:00
Кількість переглядів: 433

Фото без опису

Як повідомили в департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації, в аграрних підприємствах області продовжується тенденція до збільшення поголів’я сільськогосподарських тварин у порівнянні як до початку року, так і до минулорічного періоду.

У першу чергу цього досягнуто завдяки підтримці тваринництва з державного і обласного бюджетів за такими напрямками: часткове відшкодування вартості закуплених племінних тварин, дотація за утримання корів, кіз та овець, за приріст корів власного відтворення.

На початок липня 2022 року в сільськогосподарських підприємствах області збільшилася (у порівнянні до минулорічного показника) чисельність поголів’я великої рогатої худоби на 0,8 тис. голів (7,8 відсотків) і становить 11,1 тис. голів, у тому числі корів на 0,3 тис. гол. (6,7 відс.) та відповідно утримується 4,8 тис. голів.

Слід зазначити, що відроджуються вівчарство і козівництво. Чисельність поголів’я овець і кіз зросла на 1,5 тис. голів (44,1 відс.) та складає 4,9 тис. голів.

Чисельність свиней у сільськогосподарських підприємствах зросла із 124,1 тис. голів у 2011 році до 230 тис. голів на сьогодні.

Дані показники росту позитивно відображаються на ефективності роботи сільськогосподарських підприємств та забезпеченні продовольчої безпеки області.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора