Єзупільська селищна рада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

В Калуській громаді проводяться обстеження центрів гуманітарної допомоги та місць харчування тимчасово переміщених осіб.

Дата: 27.07.2022 14:58
Кількість переглядів: 208

Фото без опису

Так, 26 липня 2022 року проведено комісійні обстеження 2 об’єктів в місті Калуші.

Обстеження спрямовані на забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення Калуської міської громади в літній період.
Спеціалісти Калуського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби Івано-Франківщини, які працюють в складі комісії, що створена при Калуській міській раді, надали рекомендації керівникам перевірених закладів щодо дотримання вимог законодавства в частині зберігання та реалізації продуктів харчування.
З метою профілактики харчових отруєнь та кишкових інфекцій, особливу увагу в ході обстеження приділено дотриманню температурних режимів та термінів зберігання харчових продуктів, а також дотриманню товарного сусідства та технології приготування страв.
Комісія продовжить свою роботу протягом літнього періоду. Заплановано обстежити всі заклади, які дотичні до отримання, збереження та реалізації продуктів харчування, отриманих шляхом волонтерської допомоги.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора